Pozitif Design Studio

Pozitif Tasarımevi, herbiri alanında uzman, grafiker, web tasarım ve yazılım uzmanlarından kuruludur. Gün geçtikçe büyüyen portföyümüz ve gelişen projelerin doğal sonucu olarak Pozitif Tasarımevi ekibi de gün geçtikçe büyümektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına bağlı olarak, kendi alanında söz sahibi olmuş çözüm ortaklarıyla da işbirliği yapmaktadır. Büyük markaların işe yaklaşımlarını, ihtiyaçlarını çabuk tespit edip çözmesi ve pazarlama ekiplerinin üzerindeki yükü azaltması özelliğiyle firmaların aradığı bir partner durumuna gelmiştir.

Sizin İçin En İyisini Yaparız...
Yarattığı kurumsal kimlik, logo ve kurumsal iletişim materyalleri, basılı evraklar, web siteleri, web yazılımları, mini siteler, arayüz tasarımları, arama motoru optimizasyonu, flash siteler ve flash animasyon hizmetleriyle firmanızın dış dünya ile ilişkisini kurar ve dilerseniz bu süreci sizin adınıza yöneterek, tam olarak amacınıza yardımcı olur.

Verdiği hizmetlerle firmanızın ve markalarınızın en iyi partneri olacak ve sizi bilgi ve iletişim çağına taşıyacak profesyonellerden oluşan bir ajans olarak hizmetinizdedir. Daha fazla bilgi edinmek ve sizin adınıza yapabileceğimiz çalışmaları belirlemek için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.